fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

İKTİDARA HAZIR BİR CHP VAR

CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Özgür Karabat, Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyler’i ziyaret etti. Karabat, “Türkiye’nin durumu iyi değil, sorunları çözecek ve iktidara hazır bir CHP var” dedi.
Tokat-Taner Yeşilsu
CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Özgür Karabat, beraberinde CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, Merkez İlçe Başkanı Ender Ergün, Kadın Kolları Başkanı Zarife Üngör ve yönetim kurulu üyeleriyle Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer’i dernek binasında ziyaret ettiler. Ziyarette açıklamalarda bulunan CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, cemiyet yönetiminin tarafsız ve her partiye aynı mesafede olduklarını ifade ederek, TGC Başkanı Cemal İncesoyluer nezdinde yönetime teşekkür etti.
CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Özgür Karabat, ziyaretlerin sadece Tokat ile sınırlı olmadığını belirterek, ülkenin dört bir yanında CHP’li milletvekillerinin saha çalışması yaptığını söyledi. Karabat, “Türkiye’nin durumu iyi değil, sorunları çözecek ve iktidara hazır bir CHP var” dedi.

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA SAHA ÇALIŞMASI YAPIYORUZ

Türkiye’nin dört bir yanında, farklı illerde olarak çalışmayı sürdürdüklerini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da haftada en az bir ilde saha çalışmasında olduğunu kaydeden Özgür Karabat diğer taraftan ekonomi, emek ve esnaf masalarının da çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti. Karabat şöyle devam etti:

TÜRKİYE’Yİ NASIL YÖNETECEĞİNİ PLANLAYAN BİR KADRO İLE KARŞINIZDAYIZ

“Bizim için seçim takvimi diye bir şey yok. Bir seçim biter bitmez bir diğerinin başladığı bilinciyle tüm örgütlerimiz ve kadromuzla saha çalışmasındayız. Her an seçime, Türkiye’nin bütün problemlerini çözmeye hazırız. Sadece iktidarı yıkmayı değil Türkiye’yi nasıl yöneteceğini planlayan bir kadro ile karşınızdayız.”

TÜM PROBLEMLERİ ÇÖZMEYE HAZIR BİR CHP VAR

Saha çalışmalarının süreceğini kaydeden Karabat, “Vatandaşın durumu iyi değil, farkındayız. Ama bütün yaşanan olumsuzluklar, umutsuzluk sebebi değil. İktidar olmaya, vakıf olduğu tüm problemleri çözmeye hazır bir CHP var. Karşımızda Türkiye gerçeklerini sahte verilerle gizleyen bir iktidar var” diye konuştu. Kabat bu duruma karşın CHP iktidarı için saha çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.
Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer ise ziyaret dolayısıyla heyete teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu