Tokat'dan Güncel Haberler

İş adamı Koç: Bu salgını hep birlikte yeneceğiz

ÖZGEM Grup, Kaanlar Şirketler Gurubu ve Bereket Döner Şirketleri ” Biz Bize Yeteriz ” diyerek İstanbul’da Kartal Eğitim ve Araştıma Hastanesi’nde görev yapan pesonel için 10 km uzunluğunda döner dürüm yaparak sağlık çalışanlarına ikramda bulundu.

İstanbul’da faaliyet gösteren 3 yürekli iş insanları sağlık çalışanlarını unutmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan’ın “Biz bize yeteriz” kampnyasına ÖZGEM Grup, Kaanlar Şirketler Gurubu ve Bereket Döner Şirketleri’nin Yönetim Kurulu Başkanları İstanbul’da Kartal Eğitim ve Araştıma Hastanesi’nde görev yapan pesonel için 10 km uzunluğunda döner dürüm yaparak sağlık çalışanlarına ikramda bulundu.

ÖZGEM Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç, “Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’yi de olumsuz yönde etkileyen korona virüs salgını karşısında milli mücadele veriyoruz. Ülke olarak topyekun mücadele içerisindeyiz. Hükümetimizin ve sağlık çalışmalarının her zaman destekçisiyiz. Sağlık Bakanlığımızın hazırlamış olduğu kurallara hep beraber uyuyoruz. İstanbul’da faaliyet gösteren 2 şirketimiz ile birlikte sağlık çalışanlarına yanlarında olduğumuzu hissetermek amaçlı yemek ikramında bulunduk. Amacımız hastane çalışanlarımızın moral motivasyonları yükselsin istiyoruz. Bu ikramları doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve personelimize ikram ettik.. Biz bu küresel mücadelede en ön saflarda çalışanların sağlık personelleri olduğunu biliyoruz. ÖZGEM Grup, Kaanlar Şirketler Gurubu ve Bereket Döner Şirketleri olarak devletimizin, ülkemizin, sağlık çalışanlarımızın daima yanlarındayız. İnşallah bu salgını hep birlikte yeneceğiz” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu