fbpx
Çorum'dan Güncel Haberler

İSBİR’DEN AHİ EVRAN’A ZİYARET

Ahi Evran Sanayi Şehri projesine İlçe Belediyelerinden de destek ziyaretleri devam ediyor. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Çorum sanayisine heyecan kazandıran Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifi’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. İsbir; ‘’Çorum’a katma değer sağlayan esnafımız her zaman başımızın tacıdır’’ dedi.
Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Çorum esnafının uzun zamandır merakla beklediği Ahi Evran Sanayi Şehri projesinin hız kazanmasının memnuniyet verici olduğunu ifade ederek gelişmeleri yakından takip ettiğini ifade etti.
Bu proje Çorum’a çok şey katacak!
S.S.Ahi Evran Sanayi Şehri Yapı Kooperatifine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, kooperatif başkanı Yalçın Kılıç ve yönetim kurulu üyeleriyle kooperatif ofisinde bir araya geldi. Ziyarette konuşan İsbir; ‘’Öncelikle böylesi güzel bir projeyi ilimize kazandırmak için göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı bir ilçenin belediye başkanı olarak değil, bir birey olarak teşekkür ediyorum. Her daim üzerimize düşecek bir görev olursa destek olmaya hazırız. Hem Ortaköy Belediye Başkanı olarak hem de bir kardeşiniz olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Esnafın sorunlarını en iyi bilen sizlersiniz. O yüzden bu işi de en iyi bilenler sizlersiniz. Çorum’a çağ atlatan, katma değer sağlayan esnafımız başımızın tacıdır. Çorum’un daha ileri boyutlara taşınması için esnafımıza da çok büyük işler düşüyor. Bu anlamda da Ahi Evran Sanayi Şehri Çorum’a çok büyük bir yarar getirecek proje olmuş. İnşallah bittiğini görmek ve açılışına katılmakta bizlere nasip olur. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum’’ dedi.
Amacımız esnafımızı dükkân sahibi yapmak!
Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir’in destek ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden Kooperatif Başkanı Yalçın Kılıç; ‘’Bizim en önemsediğimiz konu, yeri geldiğinde gecesini gündüzüne katarak alın teriyle helal kazanç sağlayan esnafımızı en uygun şekilde dükkân sahibi yapmaktır’’ dedi. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir’e kooperatif ofisine ziyaret gerçekleştirdiği için teşekkür eden Kılıç; ‘’Ortaköy ilçemizde esnafımızın gönlünde taht kuran Belediye Başkanımız Sayın Taner İsbir’in ziyareti bizi onurlandırdı. Bizlere yürekten destek verdiğiniz için size çok teşekkür ediyoruz. Ortaköy esnafımızın da sizi ne kadar çok sevdiğini iyi biliyoruz. Her zaman esnaf dostu bir başkan oldunuz. Bu anlamda da sizin ziyaretiniz bizlere büyük bir moral oldu. Çorum Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlarımıza da bu anlamda ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah Ahi Evran Sanayi Şehrimizin açılış törenini de hep birlikte yapmak bizlere nasip olur. Bu proje Çorum’u daha ilerilere taşıyacaktır. Yönetim kurulumuzla ve esnafımızla bunun farkındayız ve ona göre hareket ediyoruz’’ dedi.
Konuşmaların ardından Kooperatif Başkanı Yalçın Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir’e Ahi Evran Sanayi Şehri hakkında da bilgiler verdiler.

Başa dön tuşu