fbpx
Tokat'dan Güncel Haberler

İSTANBUL TOKAT PLATFORMU’NDAN KORONA YARDIMI

İstanbul Tokat Platforum sosyal sorumluluk gereği yardımlarını koronavirüs salgınının yaygınlaştığı dönemde de sürdürüyor. WhatsApp’da kurulu İstanbul Tokat Platformu grubu üyeleri yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle İstanbul’daki ihtiyaç sahibi 77 hemşeri aileye erzak yardımı yaptı.
İşletmelerin kapandığı, insanların işsiz kaldığı bir dönemde yardımlaşma ve dayanışmanın büyük önem arz ettiğini söyleyen İstanbul Tokat Platformu Yöneticisi Cemalettin Doğan, “Tüm dünyaya tehdit eden bir salgınla karşı karşıyayız. Devletlerin, şehirlerin, köylerin karantinaya alındığı bir dönemde planlı programlı şekilde hareket etmek çok önemlidir. Üretimin düştüğü, dar gelirli ailelerin sıkıntı içine girdiği bir dönemde herkes üzerine düşeni yapmak zorundadır” diye konuştu.
Tokat, Reşadiyeli tanınmış iş adamı Cemalettin Doğan’ın kurduğu WhatsApp, Tokat Platformu grubu üyeleri, sosyal sorumluluk gereği yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, İstanbul’da bulunan 77 ihtiyaç sahibi hemşeri aileye erzak yardımı yaptı.
Hayırsever işadamı Cemalettin Doğan, “Zorlu günlerde yaraların birlikte sarılması gerektiğine inanan İstanbul, Tokatlılar Platformundaki birçok arkadaşımız ile ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapma kararı aldık ve 77 adet erzak kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık dedi. Doğan yardımlarının süreceğini söyleyip kısa zamanda bu zor günleri dayanışmayla, birlik ve beraberlikle atlatacağımıza inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu