Çorum Siyaset Haberleri

İYİ PARTİ, KAMYONCU ESNAFI İLE BULUŞTU

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve beraberindeki heyet Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Oda ziyaretinin ardından Kamyoncular Garajı’na geçen İYİ Parti heyeti burada şoför ve nakliyeci esnafı ile bir araya geldi.

Seçim çalışmalarını sürdürün İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası ve Kamyoncular Garajına ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’i makamın da ziyaret eden Terlemezoğlu, oda yönetiminin göstermiş olduğu sıcak ilgiden dolayı teşekkür etti.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu’na başarılar diledi.

İYİ Parti heyeti, Şoförler ve Nakliyeciler Odası ziyaretinin ardından Kamyoncular Garajı’na geçerek burada şoför ve nakliyeci esnafı ile bir araya geldi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu