Çorum Siyaset Haberleri

“ KAN KAYBEDİYORUZ”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, oda başkanlığına yeniden seçilen Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, tarım ve hayvancılığın bir ilde, bir ilçede, bir köyde lokomotif olduğunu söyledi. Terlemezoğlu, ziraatı, tarım ve hayvancılığı canlı tutmanın çok önemli olduğunu ifade etti.

“ÇORUM’UN NÜFUSU ARTARKEN SORUNLARI DA ARTIYOR”

Terlemezoğlu, Çorum’un nüfusunun artarken, sorunlarında da artışlar yaşandığını dile getirdi. Terlemezoğlu, Çorum’un verilen göçler neticesinde nüfus olarak da küçüldüğünü düşündüğünü belirtti.

“ÇORUM TARIM VE HAYVANCILIK ALANINDA KAN KAYBEDİYOR”

Bilgi Terlemezoğlu, tarımda yaşanan en büyük sorunun tecrübe sorunu olduğunu kaydetti. Terlemezoğlu, sermaye olarak küçük yatırımcıları, esnafı köylüyü canlı tutmanın önemli olduğunun altını çizerken, Çorum’un tarım ve hayvancılık alanında kan kaybettiğini sözlerine ekledi.

Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan’da İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

ESNAFLARA HAYIRLI İŞLER DİLEDİLER

Ziraat odası ziyaretinin ardından İyi Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mustafa Karabıyık ve Belediye Meclis Üyesi Adayı İsmail Yılmaz, Kuyumcular arastası ve Gazi Caddesindeki esnaflara hayırlı işler diledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu