Çorum'dan Güncel HaberlerTokat'dan Güncel Haberler

Kanal 101, Google’da yerini aldı!

Çorum’un yanı sıra Tokat, Amasya, Kastamonu ve Samsun’dan da en güncel haberleri okuyucusuyla buluşturarak Orta Karadeniz’in tek haber kanalı haline gelen Kanal 101 şimdi de Çorum ve Tokat yayınlarıyla Google Haberler veri tabanına dahil edildi.

Google Haberler takipçilerinin de artık rahatlıkla Çorum ve Tokat haberlerini Google’den öğrenebileceklerini kaydeden Kanal 101 Genel Yayın Yönetmeni Cemal İncesoyluer, gelişen teknoloji ile internet haberciliğinin de hayatımızdaki yerini aldığını, Kanal 101’in de bölgesel yayın yapan tek internet haber sitesi olması dolayısıyla Orta Karadeniz’deki basın sektöründe önemli bir yere sahip olduğunu iletti.

İncesoyluer, yaptığı açıklamada; “Google veri tabanına eklenen haberlere erişebilmek için telefonunuzdaki Google Haberler uygulamasına veya news.google.com adresine Çorum veya Tokat yazmanız yeterli olacak. Ayrıca Çorum haberlerine bu adresten, Tokat haberlerine ise bu adresten de erişilebileceksiniz” dedi.

Yeni haberlerin bildirim olarak gelmesini isteyen okuyucuların açılan sayfada “Takip et” butonuna tıklamasının da yeterli olacağı iletildi.