fbpx
TokatTokat Siyaset Haberleri

KARAGÖLLÜ, ÇİFTÇİYLE, ÜRETİCİYLE, HALKLA BİR ARAYA GELDİ

İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Hakan Karagöllü köy gezilerine devam ederek, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinliyor.
İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Hakan Karagöllü ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tokat merkeze bağlı Killik Köyü halkı ile bir araya geldi. Başkan Karagöllü burada Köylülerin sorunları ve dertlerini dinledi. Killik Köyü sakinlerine Millet İttifakının, önümüzdeki 2023 seçimlerinin önemi gibi önemli başlıkları da aktaran Başkan Karagöllü “Ankara da Millet İttifakının yaktığı demokrasi meşalesi Killik’te de yanmalı” dedi.
“ÖNCELİK ÜRETİCİLER OLMALI”
Başkan Karagöllü “Çiftçiyle, emekçiyle, üreticiyle, halkla bir araya geldik. Tarımda, üretimde nelere ihtiyaç var, bunları konuştuk. Vatandaşların sorunlarını dinledik, onlarla birlikte çözümler üzerine konuştuk. İktidarımızda yapacaklarımızı anlattık ve onların taleplerini dinledik. Sahada da çiftçinin, gencinden yaşlısına vatandaşın veryansın ettiği, acil çare talep ettiği vahim tabloları var. Ama tercihi halktan yana olan bir siyasi iktidarla; yani, rant değil üretim, yandaşlık değil halk, baskı değil demokrasi diyen bir yeni iktidarla, bizim iktidarımızla bu sorunlar çözülecek”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu