fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

KAYA TOSİAD BAŞKANLIĞINA OYBİRLİĞİYLE SEÇİLDİ

İstanbul’da önemli çalışmalarıyla göz dolduran Tokatlı Sanayici ve İşadamları Derneğinin yapılan olağan kongresinde, Türkiye’nin tanınmış avukatlarından Süleyman Kaya genel kurulda oybirliğiyle Başkan seçildi.

TOSİAD Başkanı Av. Süleyman Kaya, kongre sonrası genel kurul üyelerine bir teşekkür konuşması yaptı. TOSİAD’ın kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış başkanlara, yönetim ve üyelerine teşekkür eden Başkan Kaya, “Hep birlikte başaracağız. Ne başarılarımız nede başarısızlıklarımız bir kişinin üzerinde olmayacak. TOSİAD’ın adına ve misyonuna yakışır bir şekilde, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte Tokat olacağız” dedi.

Ülkemizin içinde bulunduğu pandemiye bağlı ekonomik buhran olduğunu belirten Başkan Kaya, iş insanlarımızın bu zor günlerinde, TOSİAD olarak stratejik destek ve proje hazırlamada katkı sunacaklarını söyledi.

TOSİAD Başkanı Süleyman Kaya, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Yönetim kadememizin yanısıra bünyemizde temalı çalışma grupları oluşturacağız. Biz burada, iş insanlarımıza hizmet üreteceğiz. Özellikle, Tokat’tan ne alırız değil, Tokat’a ne yapabiliriz anlayışında olacağız. Çok kıymetli Tokatlı işadamlarımız la bir araya gelerek, ortak akılla bir consarsiyum oluşturup, iş ve istahdama yönelik bir üretim merkezini hayata geçirebiliriz. Kısaca, üretmek için var olacağız tüketmek için değil. İnsan odaklı ve herşey Tokat için anlayışıyla hareket edeceğiz. Öteleyen ve ötekileştiren değil, birleştiren ve kucaklayan bir anlayış içerisindeyiz. Yol haritamızın temelinde birlik beraberlik vardır. Gönlümüzde açık, kapımızda açık” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu