fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

Kent Konseyi’nde seçim heyecanı Mevcut Başkan ile yola devam

Çanakkale Kent Konseyi seçimli genel kurulunda Kent Konseyi Başkanlığı’na Hulusi Evren Kızoğlu yeniden seçildi. Çanakkale Gazeteciler ve Medya Mensupları Derneği Başkanı ve Kaleninsesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi İlker Ülker de Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi oldu.
Çanakkale Kent Konseyi’nin Seçimli Genel Kurulu, 10 Ekim 2021 Pazar günü saat 11.00’da Belediye Çalışanları Eğitim Sosyal Tesisi ve Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Çanakkale Kent Konseyi seçimli genel kurulunda yer alan gündem maddeleri görüşüldü. Faaliyet raporu ve mali raporun sunumunun ardından seçimler İçin Divan Heyeti oluşturuldu. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Çanakkale Kent Konseyi mevcut Başkanı Hulusi Evren Kızoğlu ve Ali Aydın Çalıdağ’ın başkanlığa aday olduğu seçime geçildi. Oyların kullanılmasıyla açılan sandıklardaki oylar sayıldı.
Başkan Kızoğlu güven tazeledi
Çanakkale Kent Konseyi seçimli genel kurulunda Kent Konseyi Başkanlığı’na Hulusi Evren Kızoğlu güven tazeleyerek yeniden seçildi. Kaleninsesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi İlker Ülker’in de yer aldığı Kent Konseyi Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu; Sivil Toplumla İlişkiler emekli Müdürü İbrahim Yerli, Prof. Dr. Pelin Kanten, Topluma Destek Derneği Başkanı Kahraman Uzan, Çanakkale 1915 İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Görkem Önal, BARDER İlhan Atıcı, Koza Gençlik Derneği Celil Kankaya, Türkiye Sakatlar Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Ümit Burunlular, Milliyetçi Hareket Partisi Cem Batu, Çanakkale Gazeteciler ve Medya Mensupları Derneği Başkanı İlker Ülker.
Başkan Kızoğlu; “Konseyi’ni yalnız bırakmayın”
Kent Konseyi Başkanlığı’na yeniden seçilen mevcut Başkan Hulusi Evren Kızoğlu, Çanakkale Kent Konseyi seçimli genel kuruluna katılanlara teşekkür etti. Başkan Kızoğlu; “Birlik ve beraberlik içerisinde Çanakkalemiz ve kentimizin geleceği için çalışacağız. Vermiş olduğunuz oylar çok kıymetli. Sizlere daha çok ihtiyacım var. Lütfen beni yalnız bırakmayın. Kent Konseyi’ni yalnız bırakmayın. Daha çok sahip çıkın. Katılımlarınızla ortak aklı yakalamamıza imkan sağlayın. Bu çok kıymetrli ve çok değerli” dedi.
Gürhan Kökçak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu