Çorum Siyaset Haberleri

KILIÇ BELEDİYE İŞÇİLERİNİN YÜREĞİNE SU SERPTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, 31 Mart yerel seçimleri için çıktığı Başkanlık yolunda saha çalışmalarının sonuna geldi.

Özgür Kılıç, esnaf ve ev ziyaretlerinin büyük bir çoğunluğunu tamamlarken, Çorum Belediyesi personellerini de ihmal etmedi.

Son olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret eden CHP Adayı Özgür Kılıç, kendisinin emeğe saygılı birisi olduğunu ifade ederek, ziyarette yaptığı açıklamalarıyla da belediye personellerinin yüreğine su serpti.

Bazı kesimlerce “Özgür Kılıç Belediye Başkanı olursa belediye çalışanlarının işine son verecek” şeklinde ortaya atılan iddialara yanıt veren Kılıç, “Biz Allah’tan korkan insanlarız. Kimsenin ekmeğiyle aşıyla oynamayız, oynatmayız da. Bize bu şekilde iftira atanları, gıybet edenleri Allah’a havale ediyorum” dedi.

Çorum’da her şeyden önce birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu vurgulayan Kılıç, Çorum’un kardeşliğine ve barışına dinamit koymak isteyen çevreleri sert bir dille eleştirdi. Özgür Kılıç, “Hiçbir zaman ayrışmayalım, farklılıklarımızla bira arada kardeşçe yaşayalım” mesajı verdi.

Belediye personelleri ile tek tek tokalaşan CHP Adayı Kılıç, personellere çalışmalarında başarılar dilerken, göreve geldiği taktir de Çorum için yapacağı projelerinden de bahsetti.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu