Samsun

Koordi̇nasyon Kurulu Toplantısında Samsun Kültür Yolu Festi̇vali̇ Ele Alındı

SAMSUN (İHA) – Samsun İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda Kültür Yolu Festivali görüşüldü.

İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Samsun Valisi Orhan Tavlı’nın başkanlığında Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) Genel Müdürü İsmail Bütün, TGA Genel Müdür Yardımcısı Dr. Elif Balcı Fisunoğlu, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Onur Gözet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Vali Yardımcısı Şevket Cinbir, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

TGA Genel Müdür Yardımcısı Elif Balcı’nın Samsun’un turizm istatistikleri ve sosyal medya etkileşimleri konusunda bilgi verdiği toplantıda, 6-9 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT 2024, çalışmaları devam eden Samsun Turizm Master Planı ve Samsun’da 8-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kültür Yolu Festivali konuları ele alındı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu