Çorum'dan Spor Haberleri

KÖTÜ GİDİŞATA KİM DUR DİYECEK?

Çorum’u 2. Ligde temsil eden tek futbol takımı, bir zamanların Çorumspor’u, yeni ligin Yeni Çorumspor’u, şimdilerde ise Çorum FK…

Dün oynadığı 22. Lig maçında da 3-2 mağlubiyet aldı ve son 5 maçının 4’ünü yenilgi ile tamamladı. Başkan Fatih Özcan geçtiğimiz günlerde kaybedilen Sancaktepe maçı sonrası yaptığı basın açıklamasında sert ifadelerde bulunmuş, taraftarın 80. dakikadan sonra tribünleri terk etmelerini takımın “ruhsuz” oynamasına bağlamıştı.

Basın açıklaması sonrasında da Çorum FK’dan istifa eden Hamit Işık’ın yaptığı açıklamalar da büyük yankı uyandırmıştı.

Oğuzhan Yalçın da eleştiri altında

Pendik mağlubiyeti sonrası takımın ikinci yarı öncesi yaptığı transferler tartışma konusu oldu. İkinci yarıya başlamadan önce Ferdi Konak, Eren Tokat ve Berat Ali Genç dahil birçok futbolcusu ile yollarını ayıran ve yeni futbolcuları kadrosuna dahil eden Çorum FK’da bu değişikliklerin mimarı olduğu öğrenilen ve transferlerin tek yetkilisi olarak bilinen Oğuzhan Yalçın da taraftarların eleştirilerinden payını aldı.

Özcan’ın nasıl bir tavır alacağı merak ediliyor

İstifa ile ilgili olarak da açıklama yaparak “helallik almadan, kritik bir maç öncesi yaptığı zehir zemberek açıklamalar ile istifa eden Hamit Işık’ın bu hareketini kendisine yakıştırmadığını” ifade eden Özcan’ın “Varsa delikanlı yenilir Pendik maçında taş üstünde taş baş üstünde baş bırakıyormuyum.” sözü sonrası Pendikspor’a 3-2 yenilen Çorum FK’da ilerleyen günlerde ne tür gelişmeler yaşanacağı merak ediliyor.

error: Sağ tuş koruması aktif.