Çorum'dan Güncel Haberler

MEHMETÇİĞİMİZ İÇİN HEP BİRLİKTE DUA DA BULUŞUYORUZ

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum, Barış Pınarı Harekatı”na katılan Mehmetçik için dua ve destek programı düzenleneceğini söyledi.

Programa AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un da katılacağını belirten Ahlatcı, Mehmetçiğimize dua ve destek için 11 Ekim 2019 Cuma günü Saat:13.15’te 15 Temmuz Hürriyet Meydanı”na tüm Çorum halkını beklediklerini kaydetti.
Terör örgütlerinin silahlandırıldığı, ülkemizi tehdit ettiği bu süreçte herkesin devletin, hükümetin, Mehmetçiğin yanında olması gerektiğini vurgulayan Ahlatcı, “Çorum’da bulunan tüm siyasi partiler, kamu kurum yöneticileri, sivil toplum örgütleri ve aziz hemşehrilerimizi bu programa bekliyoruz” dedi.

Barış Pınarı’ harekatına Çorum halkı olarak destek olmak  üzere toplanılacağıını ifade eden Ahlatcı,”Vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru, bölgemizde barış ve selametin temini için başlatılan Barış Pınarı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için yarın 15 Temmuz Hürriyet Meydanı’nda şanlı ordumuza dua edilecektir. Tüm kardeşlerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu