Çorum'dan Spor Haberleri

Milli Sporcu’dan Milli Forma

Oğuzlarlı Milli Güreşçi klansmanında Avrupa 3.sü , Dünya 2.si, Milli Takım Eski Antrenörü ve şuanda da  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Ankara Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Fatih Yerli Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’ı ziyaret ederek Güreş Milli Takımımızın formasını hediye etti.
Güreşteki başarılarıyla Türkiye ‘nin ismini uluslararası arenada temsil edip ayyıldızlı bayrağımızı dalgalandıran, şimdi de yeni sporcular yetiştirmek için çalışan Oğuzlarlı başarılı sporcu Fatih Yerli Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak güreş milli takımının formasını hediye etti.
Ziyaretten ve bu anlamlı hediyen dolayı memnuniyetini dile getiren Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım şu açıklamalarda bulundu; ” İlçemizden çıkıp Ülkemizin gururu olan, başarılı sporcu Fatih Yerli ‘nin ziyareti ve bu anlamlı hediyesi ile onure oldum. İlçemize hizmet etmek için çıktığımız gönül belediyeciliği yolunda temel ilkelerimizden birisi de gençliğin ve sporun her zaman yanında olup başarılarıyla İlçemizin,İlimizin,Ülkemizin adını Dünya çapında duyuracak sporcular yetiştirmekti.  İlçemizden çıkıp da Dünya çapında adını duyurmuş Halil Yerli gibi örneklerin varlığı İlçemiz gençleri adına umut vaat ediyor. Oğuzlar’dan daha nice Fatih Yerliler çıkması için gençlerimizin her zaman yanında olacağız. Ziyaretinden ve bu anlamlı hediyesinden dolayı milli sporcumuza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim “

Benzer Haberler

Başa dön tuşu