TokatTokat'dan Güncel Haberler

MÜDÜR ÖZDEMİR, ÇOCUK EVLERİNİ ZİYARET ETTİ

Tokat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve eşi Şafak Özdemir ile birlikte Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren çocuk evlerini ziyaret ederek çocuklarla vakit geçirdi.

Yeni doğan bebeğin kulağına ezan okuyarak ismini koyan Müdür Özdemir, Kuruluş Müdürü Mahmut Aydın’a çocuklarımıza yönelik aile odaklı hizmet modellerinin değerlendirilerek çocuklarımızın aile yanında yetişmesi gerektiğini söyledi. Devamında İl Müdürü Mahmut Özdemir, Koruyucu Aile hizmetinin yaygınlaştırılması, bu konuda İl Müdürlüğü Koruyucu Aile birimi ile irtibatta olunması yönünde telkin ve tavsiyelerde bulundu.

Bebek evimizde çalışan personellerimize sundukları hizmetin çok önemli olduğunu ifade eden Özdemir, kendilerine teşekkür ederek üniversiteye hazırlık aşamasında olan çocuklarımızın bulunduğu çocuk evine geçti.

Yaptığı ziyarette Müdür Özdemir ve eşleri Şafak Özdemir, çocuklarımıza ülkemiz ve milletimiz için hayırlı birer fert olarak bundan sonraki hayatlarında çalışıp üretmeleri yönünde tavsiye ve nasihatlerde bulundu.

Çocuklarımıza bol bol kitap okumalarını, serbest zamanlarında satranç ve bunun gibi strateji oyunları ile ilgilenmelerinin kendilerinin zihnini geliştireceğini söyleyerek sözlerini sonlandıran Özdemir, sorumlu personelden işleyiş ile ilgili yaşanan sorunlara yönelik bilgi aldı.

Kendilerine özverili çalışma ve gayretlerinden ötürü teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu