AmasyaAmasya Siyaset HaberleriÇorumÇorum Siyaset HaberleriKastamonuKastamonu’dan Siyaset HaberleriSamsunSamsun Siyaset HaberleriTokatTokat Siyaset Haberleri

“NESİLDEN NESİLE SAKLAYACAĞIZ”

MHP Lideri Devlet Bahçeli, klasik araçlarından birini Tokatlı, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan’a verdi.  MHP’li Başkan “Nesilden nesile saklayacağız” notuyla paylaştı.

Editör-Taner Yeşilsu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli klasik araçlarından bir tanesini Tokatlı MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan’a hediye etti.

Klasik arabalara olan ilgisiyle bilinen MHP Lideri Devlet Bahçeli Ankara’da yollara da çıktığı bir arabasını bu kez hediye etti. MHP Lideri o aracı Tokatlı MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan’a verdi. Üstelik aracın plakası da çok özel Cumhuriyetin Yüzüncü yılına ithaf en

“NESİLDEN NESİLE SAKLAYACAĞIZ”

Tokatlı MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’den, Cumhuriyetimizin 100.Yılına özel 1923 plakalı bu araç, ben ve ailem tarafından nesilden nesile, nice 100 yıllar boyunca en özel hatıra olarak saklanacaktır..”

Benzer Haberler

Başa dön tuşu