Çorum Siyaset Haberleri

OĞUZLAR BELEDİYESİ’NDE COŞKULU DEVİR TESLİM TÖRENİ

Oğuzlar Belediye Başkanlığını kazanıp dün mazbatasını alan Muzaffer Yıldırım bugün Oğuzlar'ın önceki dönem belediye başkanı Orhan Ateş ile biraraya gelerek devir teslim törenini gerçekleştirdi.

Törende Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım şu açıklamalarda bulundu;

Çok değerli önceki dönem başkanlarımız, önceki dönem belediye meclis üyelerimiz, önceki dönem il genel meclis üyelerimiz, yeni belediye meclis üyelerimiz, yeni genel meclis üyelerimiz, çok daha değerli hemşehrilerim öncelikle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

31 mart yerel seçimlerinin sonuçlarının ilçemize ve bu süreçte farklı partilerde de olsak Oğuzlar’a hizmet etmek için yarışan aday arkadaşlarıma da  hayırlı olmasını diliyorum. Bugüne kadar ilçemize hizmet eden geçmiş dönem belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize ve son dönem belediye başkanı Orhan Ateş Bey’e ve belediye meclis üyeelerine ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Ben Oğuzlar’da hizmete talip olduğum ilk günden beri ” Sen, ben değil biz” diyebilen gönül belediyeciliğini Oğuzlar’da inşa edeceğimi belirtmiştim. Bu doğrultuda rozetsiz bir şekilde ilçeme hizmet edeceğim. Bilgi ve birikimleri ile bizlerin yanında olacak tüm hemşehrilerimin  de desteği ile Oğuzlar’ımızı daha ileriye götürme gayesiyle çalışacağım.

Bizden önce görev yapan belediye meclis üyelerimizin 5 yıllık süreçlerinin sona ermesi Oğuzlara hizmetin sona ereceği anlamına gelmiyor. Bu topraklar hepimizin, buraya hizmet etmek de hepimizin boynunun borcu.  Görevi sona eren değerli  meclis üyelerimizin bilgisine, birikimine her zaman başvuracağız, destekleri ile bizlerin yanında olmasını isteyeceğiz.

Oğuzlar’ımızı yepyeni ufuklara taşıyacak, çağdaş, yaşanabilir bir ilçe oluşturmak, halkımıza kaybolan heyecanını yeniden kazandırmak üzere göreve talip oldum ve halkımız da teveccühünü bizden yana gösterdi ve şehrül emin görevini 31 Mart 2019’da bize teslim etti.Halkımızın bu emanetine sahip çıkmak ve Oğuzlarımızı layık olduğu yere taşımak için var gücümle çalışacağımın bilinmesini isterim.Ne yapacağını bilen bir yönetim olarak; son derece sınırlı kaynakları nasıl etkin ve verimli kullanabiliriz, hangi projelere öncelik vermeliyiz bunları belirledik. Planlama, kaynak yaratma ve yönetimi zaten benim uzmanlık alanım.’’şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu