TokatTokat'dan Güncel Haberler

ÖZEL ANNELERİN GÜNÜ UNUTULMADI

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Milletvekili Cüneyt Aldemir ve Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Sakatlar Derneği Şube Başkanı Ali Aras, tarafından düzenlenen özel annelerin Anneler Günü programına katılarak 3 katlı yaş pasta kestiler.

Editör-Taner Yeşilsu

Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şube Başkanı Ali Aras, Engelsiz Yaşam Parkı’nda engelli çocukların anneleri için Anneler Günü etkinliği düzenledi. Programa Vali Numan Hatipoğlu, Milletvekili Cüneyt Aldemir ve Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu ile Vali Numan Hatipoğlu’nun eşi Ayfer Hatipoğlu ve engelli anneleri katıldı. Törende açıklamalarda bulunan Vali Hatipoğlu, “Kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri ile yine engelli bireylerimizi baştacı ederek emanetleri hakkıyla koruyan annelerimiz başta olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum. Cennetin anahtarı sizlerde” diye konuştu.

ANNELİK SONSUZ SEVGİ VE DESTEK DOLU BİR YOLCULUĞUN BAŞLANGICIDIR

Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu ise yaptığı konuşmada Anneler Günü, sadece bir gün değil, sonsuz sevgi ve destek dolu bir yolculuğun başlangıcı olduğunu ifade ederek, “Her bir annenin yüreğindeki sevginin engelsiz gücüyle, çocuklarına aşkla bağlanan değerli annelerimiz ve onların kıymetli evlatları özel gereksinimli çocuklarımızla bir aradayız. Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şube Başkanlığında bizleri misafir eden değerli dernek yönetimi ve üyelerine, kıymetli ailelerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Dernek Başkanı Ali Aras tarafından yaptırılan ve üzerinde “Özel Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun” yazılı 3 katlı yaş pasta protokol üyeleri ve engelli anneleri tarafından kesildi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu