TokatTokat'dan Güncel Haberler

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAM SOĞUKOLUK’A ZİYARET

Tokat Turhal Çare Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Burcu Uygur Yeşilnacar, Kurucu Müdür Dursun Şahin ve öğrencileri yaklaşan 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla Turhal Kaymakamı Turan Soğukoluk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Taştan’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Editör-Taner Yeşilsu

Turhal Çare Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Burcu Uygur Yeşilnacar, Kurucu Müdür Dursun Şahin ve Rehber öğretmen Nihan Çam Yaşar, yaklaşan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir grup öğrenci ile birlikte Turhal Kaymakamı Turan Soğukoluk ve Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Taştan’ı makamlarında ziyaret ettiler. Çocuklarla yakından ilgilenen kaymakam Soğukoluk ve Milli Eğitim Müdürü Taştan onlara hediyeler takdim ederek her zaman yanlarında ve destekleri olduklarını dile getirdiler.

Turhal Çare Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Burcu Uygur Yeşilnacar ve Kurucu Müdür Dursun Şahin, kendilerini kabul eden ve ilgi ve alakalarını esirgemeyen Turhal Kaymakamı Turan Soğukoluk ve Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Taştan’a teşekkür ettiler.

 

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu