fbpx
Tokat'dan Güncel Haberler

PAGDER’DEN İŞ ADAMI KOÇ’A TEŞEKKÜR

PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği’nden “Sağlık Siperi” projesine desteklerinde dolayı Özgem Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç’a teşekkür.

Covid-19 salgını nedeniyle “Sağlık Siperi” projesine desteklerinden nedeniyle Özgem Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç’a teşekkür mesajı yayımladı. PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği Başkanı Selçuk Gülsün mesajında şu ifadelere yer verdi; “Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri tek bir çatı altında toplamak amacıyla 1969 yılında kurulan PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği yaklaşık 500 üyesiyle plastik sektörünün en etkin sivil toplum örgütlerinden biridir. 50 yıllık derneğimizin önde gelen faaliyet alanlarından biri de toplumumuzun karşı karşıya kaldığı zor dönemlerde yardım organize ederek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktır. Bu kapsamda ilk yardım 28 Mart 1970 tarihinde Kütahya Gediz’de gerçekleşen deprem sonrası yapılmış ve bu gelenek günümüze kadar süre gelmiştir. 2020 yılının ilk günlerinde ortaya çıkan Covid-19 salgının Türkiye’de hızla yayılmasıyla sağlık çalışanlarının hastalık riskine karşı siper, maske, eldiven, önlük gibi koruyucu sarf malzemelerine olan ihtiyaç, kapasitenin çok üstünde seyretmeye başlamıştır. Derneğimiz bu kapsamda “Sağlık Siperi” projesini hayata geçirerek siz destekçilerimiz sayesinde üretilen plastik sağlık siperlerinin hastanelerimize ücretsiz olarak temin edilerek, sağlık çalışanlarının virüse maruz kalma riskini en aza indirmeye çalışmaktadır. Sizlere de projemize destek vererek ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerde sağlık çalışanlarının yanında olduğunuz için teşekkürü bir borç biliriz.” dedi.

Özgem Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç ise yaptığı açıklamada ” Devletimiz varsa canımızın, malımızın, özgürlüğümüzün de garantisi vardır. Bu nedenledir ki her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız” diye konuştu.

Başa dön tuşu