Çorum Gündemi

Pandemi döneminde sosyal kart uygulaması sayesinde ciro yaptık 

Yerel market işletmecisi Yunus Yıldırım, “Pandemi döneminde Sosyal Kart uygulamasını yerel marketlere vermesinin çok faydası oldu yerele marketlere Çorum Belediyesinin insanlar belli bir seviyede ciro yapmaya başladı bunun için Çorum Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz” dedi. 

 

Esnafa destek için güzel bir uygulama

Yerel market işletmecisi Ayhan Tekin, uygulamanın güzelliğine dikkati çekerek “Vatandaşlarımız için olumlu karşılanıyor. Vatandaşlarımıza da bizlere de çok yararlı bir uygulama” diye konuştu.

 

Müşterilerimiz istediği ürünü alabiliyor

Yerel market işletmecisi Kamber Mol da, “Müşterilerimiz uygulamadan çok memnunlar. İstediği ürünü seçerek istediği yerden alışveriş yapabiliyor. İstediği markayı tercih ediyor. Onlar da biz de memnunuz.” dedi.

 

Satışlarımız ciddi anlamda arttı

Yerel market işletmecisi Arslan Çavdar ise, “Ciddi anlamda satış farkımız oldu. Müşterilerimiz genelde ulusal marketlere yöneliyor. Biz de bunu kırmak istiyoruz. Belediyemiz de bu konuda bize bayağı destek oldu, bu desteği hep hissediyoruz.” diye konuştu. 

 

Bu uygulama için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum

Yerel market işletmecisi Vahap Akyol da, sosyal destek kartı uygulamanın hayata geçirilmesi nedeniyle Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti. Akyol, “Bu uygulamaya geçildiği ilk günden itibaren sisteme dahil olduk. İlk başlayanlardanız bu uygulamaya. Vatandaşımız da bizleri tercih ederek desteklerini veriyor. Hem evlerine yakın yerlerden alışveriş yapma imkanı buluyorlar hem de uygun fiyata onlara ürün imkanı sunarak yardımcı oluyoruz” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu