Çorum Siyaset Haberleri

PAZARCILARA BİR DOKUNDU BİN AH İŞİTTİ

Çarşamba Pazarı Esnafı Bilgi Terlemezoğlu’na Dert Yandı

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, Çarşamba Pazarı’nı gezdi.

31 Mart 2019 tarihlinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle ilgili hazırlıklarını aralıksız olarak sürdüren İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, İyi Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız,İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca ve parti yöneticileriyle birlikte Çarşamba Pazarı’nı ziyaret etti. Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyerek hal-hatır soran Başkan Adayı Terlemezoğlu,  pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da görüştü.

BİR DOKUNDU BİN AH İŞİTTİ

Hem pazardaki fiyatlar konusunda, hem de Çorum’un genel sorunların hakkında vatandaşların taleplerini alan Başkan Adayı Terlemezoğlu, pazar esnafına bir dokundu bin ah işitti. Esnaf, eski yerine taşınan Çarşamba pazarının üzerinin açık olmasından dolayı özellikle soğuk ve yağışlı havalarda mağdur olduklarını dile getirdiler.

Vatandaşların ve pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, gelen talepleri tek tek not alarak başkan seçilmesi halinde belediyeyi beraber yöneterek belediyenin imkanlarıyla yapılabilecekleriyle ilgili yapma sözü verirken, diğer kurumları ve genel idareyi ilgilendiren konuları ise gerekli yerlere ileteceğini söyledi.

YENİ BAKIRCILAR ARASTASINI DA ZİYARET ETTİ

Çarşamba pazarı ziyaretinin ardından Başkan Adayı Terlemezoğlu, Yeni Bakırcılar Arastasındaki esnafı da ziyaret ederek, buradaki esnafa da hayırlı işler diledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu