Çorum'dan Güncel Haberler

REFAKATÇİLERİN SESİNE KULAK VERİLDİ

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bugün refakatçi görüş ve önerilerinin değerlendirildiği bir toplantı düzenlendi.

Kısa bir süre önce yeni başhekimine kavuşan hastanenin yenilenen yönetim kadrosunun hastaneye yeni bir düzen getirmek için çaba sarfettiği vatandaşların da gözünden kaçmadı.

Hastalarının bakım ihtiyaçlarını karşılamak için neredeyse 24 saat hastanede kalan refakatçilerin görüş ve önerilerinin yeni başhekim Prof. Dr. Mesut Sezikli önderliğinde toplanılarak görüşülmesi ve birtakım düzenlemelere gidilecek olması da vatandaşlardan olumlu tepki aldı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde de İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından hazırlıkları yapılan Hastane Hizmetlerinden Hasta Memnuniyet Anketi Değerlendirme Toplantısı Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin başkanlığında Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilmişti.

Hastane Yönetiminin bu değerlendirmeler sonrası hastanede ne gibi yenilik ve düzenlemelerde bulunacağının ilerleyen günlerde belli olacağı tahmin ediliyor.

 

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu