Çorum Siyaset Haberleri

SAADET PARTİSİ SEÇİM CALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Saadet Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt, Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi Başkanı Hıdır Kınıklı’ya bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında dün gerçekleşen ziyarette Kemal Kurt’a SP İl Başkanı Faruk Cıdık ve Merkez İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz’ın yanı sıra bazı teşkilat mensupları da eşlik etti.

Belediye Başkan Adayı Kurt, Millî Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi’nin toplumun tüm kesimlerini kucaklayıcı bir siyaset anlayışıyla hareket ettiğine vurgu yaparak, “Emekli demek, gençliğini, emeğini zamanında bu memleketin hizmetine sunmuş kişi demektir.

Onlar eli öpülesi insanlardır. Bu ülkeye hizmet etmiş insanların emeklilik zamanlarında refah içerisinde yaşaması en tabii haklarıdır.” dedi. Emeklilere en büyük desteği 54. Erbakan Hükûmeti’nin verdiğini anımsatan Kurt, “Ancak o günlerden bu yana çok şey değişti. Emeklilerin yaşam şartları daha da iyileşmesi gerekirken her geçen gün daha da kötüye gitti. Bugün emeklilerimiz son derece olumsuz koşullarda yaşam mücadelesi veriyorlar. Dolayısıyla bu durumdan en fazla şikâyetçi olması gereken de yine onlar olmalı. Bu olumsuz şartlardan kurtulabilmeleri için en fazla emeklilerimizin sesi çıkmalı. Emeklilerimiz kendilerine en büyük desteği merhum Erbakan Hocamızın verdiğini unutmamalı. Artık onlar için de 31 Mart, bir silkinme ve uyanma vakti olmalı. Unutulmamalı ki emeklilerimizin bize verecekleri destek, yine onlara hizmet olarak dönecektir. Biz, 2002’de Arif Ersoy Hocamızın gönül rahatlığıyla teslim ettiği Çorum Belediyesi’ndeki bayrağı şimdi kaldığı yerden daha güzel noktalara taşımak için Belediye Başkanlığı’na talibiz.” ifadelerini kullandı. Emekliler Derneği Şube Başkanı Hıdır Kınıklı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkan Adayı Kemal Kurt’a 31 Mart Yerel Seçimleri’nde başarılar diledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu