TaslakTokat Siyaset Haberleri

“SAATİN PİLİ BİTMEDEN ORADAYIM!”

İYİ Parti Tokat Milletvekili Aday Adayı Murat Toycan Selçuk, Tokat’ın Şenyurt kasabasında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ziyaretleri kapsamında Şenyurtlu vatandaşlar ile bir araya gelen Selçuk, “Erbaa’nın bütün köylerini gezdim, Tokat’ın bütün ilçelerini gezdim. Şaka değil; hem de gittim iki üç akşam yattım. Milletvekili olacaksan; anısıyla anılan adam olacaksın. Gittiğin zaman arkadan güzel konuşsunlar işte arkadaş. Bu kimseye babasından miras değil; miras kalmadı; kimseye de kalmayacak” diye konuştu.

‘SATILAN FABRİKALARI GERİ ALACAĞIZ’

Sözü satılan şeker fabrikalarına getiren Selçuk şöyle devam etti; “Biz iyi parti olarak ne diyoruz; Kardeşim biz iktidara geldiğimizde, eskisi gibi pancara destek vereceğiz; pancarı çoğaltacağız. Satılan şeker pancarı fabrikalarını geri alacağız; fazlası ile fabrika açacağız. Çünkü Atatürk böyle yapmış değil mi? Eskiden şeker fabrikası yoktu; millet senin pancarını alıp gidiyordu. Şimdi sen bunu şeker olarak üretirsen; dünyaya satarsan; ülkeye para gelir, öyle değil mi?”

Vatandaşlar sohbetinde, kendini de eleştiren Murat Toycan Selçuk, ”Gittim Erbaa bütün köylere saat taktım. Tamam mı böyle ay yıldızlı saat taktım; “pili de bir sene gider” dedim. Neyse; hep böyle diyolar ya gidince oraya. Dedim ki; aha bu saati taktım; bu saatin pili bitmeden ben buraya gelmezsem, benim de bu köyde işim bitmiş demektir” diyerek, özeleştiri de bulundu.

 

 

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu