Çorum Sağlık Haberleri

SAĞLIK ÇALIŞANLARI BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE BULUŞACAK

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan geleneksel sağlık çalışanları birlik ve beraberlik gecesi 16 Şubat’ta.
Tüm Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedik Derneği, ‘TAPDER’ geleneksel hale getirdiği sağlık çalışanları birlik ve beraberlik gecesi için bir organizasyon planladı.
TAPDER Genel Başkan Yardımcısı Murat Alaçam, İl Başkanı Mustafa Özerdemir ve yöntiminin çabaları ile gerçekleşecek olan gece 16 Şubat Cumartesi günü ANİTTA Otelde yapılacak. Geceyle ilgili olarak bir açıklama yapan TAPDER Genel Başkan Yardımcısı Murat Alaçam,  sağlık camiasında görev yapanların ciddi fedakârlıklarla hizmet ürettiklerini ve bütün bir yıl boyunca yüksek tempoyla vatandaşların sağlığı için bu hizmeti devam ettirdiklerini dile getirerek senede bir günde olsa sağlık sektöründe çalışanların moral ve motivasyonu için böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Sağlık çalışanları ve yakınlarına yönelik düzenlenen geceye  tüm sağlık çalışanlarını ve dernek üyelerini davet eden Murat Alaçam, Geceye sponsorluklarıyla katkıda bulunan Karabacak Mobilya, Öztürk Orman Mühendislik, Çorum Özel Hastane, Sağlık-Sen, Türk Sağlık-Sen, Benek Perde, Özdemiroğlu Uluslararası Taşımacılık, Seyyare Güzellik Merkezi ve Golonya’ya da teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu