TokatTokat Siyaset Haberleri

ŞAHİN, TOKAT’TA DEĞİŞİM MHP KADROLARIYLA BAŞLAYACAK

Tokat’ın sevilen iş adamlarından New Holland Tokat Bayii ve MHP Tokat Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Şahin, Belediye Başkan adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu ile Değişime Doğru sloganıyla yola çıktıklarını ifade ederek, “Tokat’ta değişim MHP kadrolarıyla başlayacak” dedi.

Editör-Taner Yeşilsu

Cumhuriyet Halk Partisi’nde bir dönem il başkan yardımcılığı görevinde bulunan iş adamı Murat Şahin MHP’den 3. Sıra Belediye Meclis Üyesi adayı oldu. Kentte sevilen iş adamı Murat Şahin’in MHP’den aday olması CHP camiasında şok etkisi yaratırken, bir kesimde ise yerinde bir karar aldığı için Şahin’i tebrik ediyorlar. Şahin’in adaylığına yönelik sosyal medyada çığ gibi büyüyen bir destek kampanyası başladı. Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Şahin’in adaylık sürecinin başlamasının ardından tebrik telefonları yağmaya devam ediyor. Şahin’in MHP’den aday olması MHP Tokat teşkilatına büyük bir kazanım sağlayacağı ifade ediliyor.  DEĞİŞİME DOĞRU

MHP 3. Sıra Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Şahin, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP İl Başkanı Mustafa İpek ve parti teşkilatlarına adaylık sürecinde gösterdikleri çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Değişime Doğru sloganıyla Mehmet Kemal Yazıcıoğlu başkan adayımızla yola çıktık. Bu süreçte bana destek olan başta ailem olmak üzere tüm eş dost akrabalarıma, arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum. Tek derdimiz Tokat’ımızın kazanması başka bir derdimiz yok. Bundan sonraki süreçte halkımızın desteği ile 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanıp yapacağımız hizmetlerle Tokat halkının takdirini kazanmak. Bu süreçte diğer aday arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu