Samsun

Sandıkçı: “Projeleri̇mi̇zle Vatandaşlarımızın Yanında Olduk”

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye 4 buçuk yılda vizyon projeler kazandırdıklarını belirterek, çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, azim ve gayretle çalışmaya devam ederek Türkiye Yüzyılına yakışır eserleri Canik’e kazandırmaya devam edeceklerini söyledi. İnsan odaklı, üretken yerel yönetim anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imize vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini arttıran, hayata değer katan projeler kazandırdık. Bu projelerimiz sayesinde aile ekonomisine katkılar sunarken, ilçemizin ticari hayatını canlandırdık. Canik’te geleceği hedefledik yarınlara sağlam adımlarla ilerledik. Yaşamın her anına dokunan projelerimizle vatandaşlarımızın yanında olduk. Yeni sosyal yaşam alanlarını kıymetli hemşerilerimize armağan ederken, eğitim alanında imza attığımız güzide çalışmalarla okullarına sevinç ve heyecanla koşan yavrularımızın yanında olduk. Manevi yönden güçlü nesiller yetiştirirken, çocuklarımızın ve gençlerimizin etrafını bilim ve teknolojiyle çepeçevre sardık. Onlara bu alanlarda eğitim verdik” diye konuştu.

“Türkiye Yüzyılına yakışır eser ve hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz”

Sandıkçı, çalışmalarının devam edeceğini ifade ederek, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren olduğu gibi azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı’nda, yaşamın her alanında var olan yerel yönetim ilkemizle ve üretken belediyecilik modelimizle çalışmayı sürdüreceğiz. Canik’imize kazandırdığımız vizyon projelere yenilerini ekleyeceğiz. Sağlayacağımız desteklerle çiftçi kardeşlerimizin yüzünde tebessüm olmayı sürdürecek, bilim ve teknolojiye hakim, kültür ve sanatla yoğrulan, erdem sahibi nesilleri toplumumuza kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu