TokatTokat'dan Güncel Haberler

SONSUZ SEVGİ VE MİNNETTARLIK

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Anneler Günü için duygusal bir mesaj paylaştı. Mesajında annelerin sevgi dolu yüreklerini ve sınırsız fedakarlıklarını kutladı.

Editör-Taner Yeşilsu

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere dikkat çekti;

“Bugün çok kıymetli annelerimizin sevgi dolu yürekleri ve sınırsız fedakarlıklarının  kutlandığı bir gün. Anneler Günü, sizin değerli varlığınızı ve toplumumuzdaki önemli rolünüzü onurlandırmak için bir fırsat. Sizler, sevgi dolu kollarınızla evlatlarınızı sardığınızda, güçlü ve cesur olmayı öğreniyorlar. Sizler, sabır ve özveriyle büyütüp, hayatın zorluklarına karşı nasıl durulacağını öğretiyorsunuz.

Anneler, sizler sevginin, fedakarlığın ve anlayışın en büyük temsilcilerisiniz. Sizler, güçlü bir destek ve ilham kaynağı olarak hayatımızda yer alıyorsunuz. Sizin sevginiz, hayatımızın her anında bize rehberlik ediyor ve bizi aydınlatıyor.

Bu özel günde, siz değerli annelerimize minnettarlığımızı sunuyoruz. Sizin varlığınız, yaşamlarımıza anlam katıyor. Sizler, sevgiyle dokunduğunuz her şeyde bir mucize yaratıyorsunuz.

Sizler, hayatımızın en değerli hazinelerisiniz ve her zaman olduğu gibi, en derin sevgi ve minnettarlığımızla yanınızdayız.

Canlarını vatan için feda eden şehitlerimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum.”

Benzer Haberler

Başa dön tuşu