fbpx
TokatTokat'dan Spor Haberleri

SPOR TOKAT’TA TURNUVALAR BAŞLADI

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Fair Play Ödüllü #SporTokat projesi Yarı Yıl Tatili Spor etkinlikleri kapsamında Pazar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Floor Curling ve Taekwondo turnuvalarında dereceye giren sporcular düzenlenen törenle ödüllendirildi.

 

 

 

Haber koordinatörü-Taner Yeşilsu
Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı’nın himayelerinde hayata geçirilen ve yaptığı bir birinden güzel çalışmalarla tüm Türkiye’ye örnek olan Fair Play Ödüllü #SporTokat projesi Yarı Yıl Tatili Spor etkinlikleri tüm coşkusuyla devam ediyor.

Bu kapsamda İl Merkez ve İlçelerde farklı spor branşlarında düzenlenecek Yarı Yıl Tatili Spor Turnuvaları Pazar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde yapılan ve 40 kişinin katılım sağladığı Floor Curling ve 120 sporcunun katılım sağladığı Tekvando turnuvaları ile başladı.

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLECEK

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı tarafından il merkez ve ilçelerde organize edilecek olan turnuvalara iştirak eden tüm katılımcılara Ali Fuat Başgil’in “Gençlerle Başbaşa” kitabı , katılım belgesi ve dereceye giren sporculara da başarı belgeleri kupa ve madalyaları verilecek.

160 BAŞARILI SPORCU ÖDÜLLENDİRİLDİ

Pazar İlçesinde Cumartesi günü 40 Sporcu ve ailesinin katılımı ile gerçekleşen Floor Curling yarışması ve Pazar günü 120 Sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Tekvando Turnuvasına katılım sağlayan sporcuların ödülleri Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Zahid ve Antrenörler tarafından takdim edildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, yarı yıl tatili boyunca spor etkinliklerine katılan antrenörlere ve sporculara başarılar diledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu