Çorum Siyaset Haberleri

TERLEMEZOĞLU: “ÇORUM’DA SEÇİMLERLE İLGİLİ OLARAK ALGI OPERASYONU YAPILIYOR”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart seçim çalışmaları kapsamında, Çorum Traktörcüler Sitesini ziyaret etti. İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, il başkan yardımcısı Hüseyin Koca ve partililerin katıldığı ziyarette, esnafın dertleri ve sorunları dinlenildi.

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ziyarette, Traktörcüler sitesinde bulunan bir kahvehane de bir araya gelen esnaflara hitap eden İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, 31 Mart seçimleriyle ilgili olarak gelinen bugünkü noktada, insanları birbirine gererek, partileri ocu, bucu, şucu olarak tanımlayarak bu noktaya gelindiğini söyledi. Bekir Özsaçmacı, “Bu durumun çok yanlış olduğunu söylediklerinin dün bir Fetö çıkardılar, bugün pkk diye çıkardılar. İyi de bunlar 30 yıldır var. Siz bunlarla 17 yılın 13 yılını Fetö ile geçiren sensin. Bu ülkeyi yönelttin şimdi de gelip diyorsun ki ben değilim, şunlar. Öyle bir şey yok. Bunlar yanlış ifadeler. Bunlar artık geçmişte kalmış ifadeler.” şeklinde konuştu.

“ÇORUM’DA GÜVENLİKLE İLGİLİ BİR BEKA SORUNU YOK”

Özsaçmacı, milletin sağcıymış solcuymuş falancıymış,filancıymış falan bölgedeymiş filan bölgedeymiş diyerek insanları ancak gereceğinizi, birbirinden ayrıştırılacağını ifade etti. İl Başkanı Özsaçmacı, Çorum’da seçimlerle ilgili olarak, güvenlikle alakalı Beka sorunuyla ilgili bir sorunun olmadığını ifade etti. Beka sorununun iki koltuğu bir arada tutmak için bir zeka sorunu olduğunu da sözlerine ekledi.

“YENİ MİMARİ ALANLAR, YENİ KONUT PROJELERİ ÇORUMUN DERDİNE ÇARE OLMAZ”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, son günlerde Çorum’da konut projeleri ve yeni mimari alanlardan bahsedildiğini bunların Çorum’un derdine çare olunmadığını söyledi. Tarımsal alanlar konusunda sorunlar yaşandığını ifade etti.

İyi Parti Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, Belediye Başkanının büyükşehir gibi her mahalleyi, her köyü düşünmesinin gerekli olduğunu kaydetti. Çorum merkezde ne yapılıyorsa köylerde de ilçelerde de bunu yapmak gerektiğini kaydetti.

“ÇORUM’DA SEÇİMLERLE İLGİLİ OLARAK ALGI OPERASYONU YAPILIYOR”

Terlemezoğlu,31 Mart seçimleriyle ilgili olarak Çorum’da bir algı operasyonu yapıldığını, Ak Parti’nin CHP’ye giden oylarını geri çevirme derdine düşerek CHP’yi öcü gösterme çabası içine girdiğini, CHP’nin de İyi Partiyi öcü göstererek, oylarını geri getirmeye çalıştıklarını aktardı. Terlemezoğlu, belediye başkanlığı için aday olan, 6 adaya da bakarak inandığınız adaya oy vermek gerektiğini, bir seçmen olarak İyinin iyisini seçmek zorunda olduklarını sözlerine ekledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu