Çorum Siyaset Haberleri

TERLEMEZOĞLU: “MEGA, ÇILGIN PROJELERİMİZ YOK”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Dodurga Ayva köylüleriyle bir araya geldi. Samimi bir ortamda geçen ziyarete İyi Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca, İyi Parti Merkez ilçe Başkanı Erkan Yıldız ve partililer katıldı.

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Dodurga Ayva köylüleriyle bir araya gelen Terlemezoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ayva Köylülerinin sorunlarını ve dertlerini dinleyen Terlemezoğlu, vatandaşlara projelerini anlattı.

İyi Parti Çorum Belediye Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, vatandaşların elinde 3 kart olduğunu belirterek, 31 Mart Belediye seçimlerinde vatandaşların hükümete kırmızı kartı göstermesinin zamanının geldiğini söyledi. Her adayın birbirinden farklı mega ve çılgın projelerle vatandaşların karşısına çıktığını, kendilerinin ise mega çılgın projelerinin olmadığını elle tutulur ve vatandaşların yararına olabilecek projelerinin olduğunu ifade etti. 31 Mart sabahı oy verirken vatandaşların kötünün iyisine değil iyinin iyisine oylarını vermelerini kaydetti. Vatandaşların oylarını verirken düşünerek oylarını kullanmalarını da istedi.

“ÇORUM BELEDİYESİNDE HALKIN HİÇBİR KESİMİ AYRICALIKLI OLMAYACAK”

Terlemezoğlu, Çorum Belediye Başkanı seçilmesi halinde toplumun hiçbir kesimin ayrıcalıklı olmayacağını, herkese aynı muamelenin yapılacağını belirtti.

Dodurga Ayva köylü vatandaşlarda, bugüne kadar hemen hemen bütün adayları konuk ettiklerini, her adaya akıllarındaki soruları sorduklarını dile getirerek, ilk defa bu kadar samimi bir adayla bu kadar dobra bir sohbet yaptıklarını belirttiler. Ayva köylüleri, Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu’na 31 Mart seçimlerinde başarılar diledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu