fbpx
Tokat'dan Güncel Haberler

TGF: TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Birliğimize beraberliğimize ve vatanımıza yapılan her türlü terör faaliyetlerini lanetliyoruz.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca Terörü örgütlerinin son günlerde hain tuzaklarla kalleşçe askerlerimizi şehit ettiğini belirterek şu görüşlere yer verdi;

“Türkiye Cumhuriyeti olarak yaklaşık 35 yıldır terör ile mücadele ediyoruz. Farklı isimler altında faaliyet gösteren terör örgütlerinin amacı ülkemizin birliğini, beraberliğini, huzur ve refahını bozmaktır. Bu örgütlerin arkasında Türkiye ile yüz yüze hesaplaşmayı göze alamayan güçler daima olmuştur bugün de vardır. Birçok vatan evladının şehit olmasına sebep olan tüm terör örgütlerini lanetliyoruz” dedi.

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ

Türkiye Gazeteciler Federasyonu:
“Mehmetçiğimiz terör örgütlerinin kaçarken arkalarında bıraktıkları tuzakları bir bir temizleyerek bölgeyi daha güvenli hale getirmeye çalışıyorlar. Bu çalışmalar sırasında Şırnak’ın İdil ilçesinde hain terör örgütü mensuplarınca tuzaklanan el yapımı patlayıcının imha edilmesi sırasında meydana gelen patlamada Uzman Çavuş Kemal Sayar ve Bomba İmha Uzmanı Astsubay Üstçavuş Esma Çevik şehit olurken, yedi askerimiz de yaralandı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dilieklerimizle Türk Milletinin başı sağolsun”

Sıradaki Haber
Kapalı
Başa dön tuşu