fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

TGF’DEN CEYHAN ZİYARETLERİ

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve Ceyhan Ticaret Odası Meclis Başkanı Kasım Önük’ü ziyaret etti.
Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şahin Özer ve yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ilk ziyaret Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e gerçekleştirildi.
TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Başkan Erdem’e federasyonun çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Genel Başkan Yılmaz Karaca, “1 Eylül’de Ankara’dan başlattığımız teşkilat ziyaretlerini sürdürüyoruz. Bu kapsamda Ceyhan’ı da ziyaret ederek meslektaşlarımızla buluştuk. Anadolu basınının zor günlerden geçtiği dönemde federasyon olarak meslektaşlarımızın yaşadığı sorunları yerinde görmek ve birlikte çözüm aramak için bu çalışmayı başlattık” diye konuştu.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem de basının çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Ceyhan belediyesi olarak biz de her zaman basınımızın yanında oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.
TGF heyeti daha sonra Ceyhan Ticaret Odası’nı ziyaret ederek Meclis Başkanı Kasım Önük ile görüştü.
Samimi bir ortamda geçen görüşmede çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.
TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun daha sonra ise Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, Cemiyet Başkanı Şahin Özer’in oğlu Ceyhun Özer’e doğum günü sürprizi gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sıradaki Haber
Kapalı
Başa dön tuşu