TokatTokat Asayiş Haberleri

TOKAT EMNİYETİ’NDEN ŞOK BASKIN

Tokat Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerinin koordineli olarak 2 araca yaptıkları şok baskında toz esrar, eroin ve skunk ele geçirildi.

Tokat-Taner Yeşilsu

Tokat Valiliği, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü’nce yapılan koordineli çalışma kapsamında gece kente uyuşturucu madde getireceği anlaşılan birbiri ile bağlantılı iki araca il merkezinde operasyon düzenledi. Her iki araçta yapılan aramalarda toplam; 99,86 gram Toz Esrar, 30,67 gram Skunk ve 20,57 gram Eroin ele geçirildi. Araçlarda bulunan 3 kişi göz altına alınarak, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan çıkarıldıkları mahkeme tutuklanarak cezaevine gönderildiği ifade edildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, Tokat Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü olarak uyuşturucu madde suçlarına karşı mücadelemiz etkin bir şekilde artarak devam edec eği ifade edildi.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu