fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

TOKAT İL EMNİYET MÜDÜRÜMÜ SAYIN ARMAĞAN ADNAN ERDOĞAN NİKSAR BÖLGE TRAFİK DENETLEME İSTASYONUNU ZİYARET ETTİ

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Armağan Adnan ERDOĞAN, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yola çıkan vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerini sağlamak için alınan trafik tedbirlerini yerinde incelemek amacıyla, Niksar Bölge Trafik Denetleme İstasyonunu ziyaret etti.
Alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Sayın Müdürümüz, seyahat eden vatandaşlarımızın dinlenmeleri amacıyla Niksar Bölge Trafik İstasyonu önünde oluşturulan ve ikramların yer aldığı alanda vatandaşlarımızla sohbet etti.
Sayın Müdürümüz; “Seyahat eden tüm vatandaşlarımızın gidecekleri yere sağ salim ulaşmasını temenni ediyoruz. Bu amaçla denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz” dedi. Sürücü ve yolculara ikramlardan bulunarak çocuklara hediyeler verdi.
Görevlerini büyük bir fedakârlıkla yürüten polislerimize de teşekkür eden Sayın Müdürümüz, uygulama noktasında bulunan polis ve jandarma ekiplerinin bayramlarını kutladı.
İl Emniyet Müdürümüz Sayın Armağan Adnan ERDOĞAN’a denetim ve incelemelerinde, İl Emniyet Müdürlüğümüz Trafik Denetleme Şube Müdürümüz Yüksel BOZKURT da eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu