fbpx
AmasyaTokat

Tokat Ticaret Borsası Başkan adayı Ali Bıçakcı: “SORUNLARI DİNLEDİ, ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ SIRALADI”

Tokat Ticaret Borsası Başkanlığına aday olan Ali Bıçakcı, borsa seçim çalışmaları kapsamında tüm
üyelerini ziyaret ettiğini ve sorunlarını dinlediğini kaydetti. Sorunları halının altına süpürmek yerine var olan problemlerle yüzleşmeyi tercih ettiğine dikkat çeken Başkan Adayı Ali Bıçakçı, “Üyelerimizin sorunlarını dinledik. Çözüm önerilerimizi anlattık. Başkan seçildiğimizde de gerekli mercilerle görüşerek üyelerimizin sorunlarını çözüm odaklı çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Ali Bıçakcı, üye ziyaretlerinde gösterilen teveccüh ve ilgiden çok mutlu olduğunu, üyelerin bu sıcak ve samimi yaklaşımlarından son derece memnun kaldığını
ifade etti. Ali Bıçakçı açıklamalarını şöyle tamamladı:
“Tokat Ticaret Borsası Başkanlığına aday olduğumuzu tüm kamuoyuyla paylaşıyor, mavi oy pusulası listesiyle gireceğimizi borsamızın değerli üyelerine arz ediyoruz.
Borsa seçimlerinin Tokat’ımıza, çalışma alanımızda olan Amasya ilimize hayırlı olmasını dilerim. Bundan sonra takdir, tercih ve karar çok değerli üyelerimizindir. Ayrıca birlik, beraberlik, huzur içerisinde ve Tokat Ticaret Borsası’na yakışır bir seçim gerçekleşmesini temenni ediyorum. Üyelerimizin bana ve ekibime gösterdikleri ilgi için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçimin başta üyelerimize, ilimize, bölgemize ve camiamıza hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıradaki Haber
Kapalı
Başa dön tuşu