TokatTokat'dan Güncel Haberler

TSO HEYETİNDEN BAŞKAN URAL’A ZİYARET

Turhal TSO Başkanı Erol Ayten, Meclis Başkanı Osman Atılgan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Turhal Belediye Başkanı Erdem Ural’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Editör-Taner Yeşilsu

Turhal TSO Başkanı Erol Ayten, Meclis Başkanı Osman Atılgan beraberinde meclis ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde Turhal Belediye Başkanı seçilen M. Erdem Ural’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette TSO Başkanı Erol Ayten, Meclis Başkanı Osman Atılgan, meclis ve yönetim kurulu üyeleri Turhal Belediye Başkanı M. Erdem Ural’a görevinde başarılar dilediler.

Turhal Belediye Başkanı M. Erdem Ural’da TSO Başkanı Erol Ayten ve yönetimi tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Karşılıklı görüş alışverişi ile devam eden ziyaret sonunda,  Turhal TSO Başkanı Erol Ayten ve Meclis Başkanı Osman Atılgan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından basımı gerçekleştirilen “Cihan Harbi’nde Türkler 1914-1918” kitabını Başkan Erdem Ural’a hediye ettiler.

 

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu