ÇorumÇorum'dan Güncel Haberler

TURKUAZ TUR’DAN PERSONELE MOTİVASYON YEMEĞİ

Çorum Turkuaz Travel Tur&Servis ve Oto Kiralama San. Tic. Ltd. Şti. Öğrenci servisi ve personel taşımacılığı yapan şoförlere ve hosteslere başarılı geçen bir sezonun ardından moral motivasyon birlik ve beraberlik yemeği verdi.

Çorum Öğretmenevi’nde verilen yemeğe, şirket yetkilileri, çalışanları, Turkuaz Tur’un öğrenci servis ve personel taşımacılığı yapan şoförler, araçlarda görev yapan hostesler katıldı.

Çorum’da kendi sektörünün öncü kuruluşlarından olan Turkuaz Tur&Servis çalışanları yoğun geçen bir çalışma temposunun stresini işletme sahibi Salim Koldaş tarafından organize edilen öğlen yemeğinde attı.

Yemeğin açılış konuşmasını yapan Turkuaz Tur&Servis ve Oto Kiralama San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve Sahibi Salim Koldaş, kazasız ve belasız bir sezon geçirdikleri için tüm personele teşekkür etti.

Koldaş, 2013 yılında kurulmalarına rağmen işlerini layıkıyla ve düzgün yaptıkları için her yıl büyümeye devam ettiklerini söyledi.

İlk işe küçük bir büroda başladıklarını hatırlatan Koldaş, “ Açtığımız işyerimize geçen her yılın ardından sığmamaya başladık ve sürekli daha büyük yerlere taşındık. Bundan sonrada daha iyi yerlerde birlikte olmaya çalışacağız. Sizlerin üstün gayretleri sayesinde büyüdük ve bugün kü olduğumuz yere geldik” dedi.

Geçen bir sezonun değerlendirmesini yapan Koldaş, “ Şirkette ne kadar güzel işler yaptıysak birlikte yaptık, bunun yanında eksiklerimizde olabilir bu eksikliklerimizi birlikte karşılıklı yapacağımız istişareler sonucunda gideceğimizden kimseniz kuşkusu olmasın” diye konuştu.

Kılık kıyafet konusuna da değinen Koldaş,” Herkesin bu konuda daha duyarlı olmalarını istiyorum. Sizler şirketimizi temsil ediyorsunuz. Bir öğrenci velisi size bakarak şirketimizin değerlendirmesini yapıyor, bunun için tıraşımızın yerinde ve kıyafetlerimizin daha düzgün olması gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Yaptıkları işin önemine değinen Koldaş, sürücülerin istemeden yapacakları hata sonucunda meydana gelecek kazanın onarılamayacak büyük yaralar açabileceğine vurgu yaptı.

Sürücülerden yaya geçitlerinde daha hassas davranmalarını isteyen Koldaş, olabilecek her hangi bir kazanın yada olumsuz davranışların başta şirketlerine daha sonra da kendilerine zarar vereceğine işaret etti.

Öğrencilerin servislerden indirilirken ve bildirilirken daha dikkatli olunmasını isteyen Koldaş, araç sürücülerinden hostesler olmadan indirme ve bindirme yapmamalarını ve hostesleri ön koltukta oturtmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

Yeni Kurulan Bilgi Koleji’nin taşıma işini de firmalarının yapacağının müjdesini veren Koldaş, işlerini iyi yaptıkları için bütün kuruluşlar tarafından tercih edildiklerine vurgu yaptı.

Araçların temizliği konusunda da uyarılarda bulunan Koldaş, araç sürücülerinden araçların içinin ve dışının temizliğine daha çok özen göstermelerini istedi.

S Plakası olan tüm şoförlere şirket kapılarının açık olduğunu belirten Koldaş, yaptığı işin ciddiyetinin farkında olan, işini severek yapan herkesi bünyelerine katmaya hazır olduklarını söyledi.

Hız konusunda da daha hassas davranılmasını isteyen Koldaş, konuşmasının sonunda şoför ve hosteslerin dilek ve temennilerini dinledi.

 

 

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu