ÇorumÇorum'dan Güncel Haberler

UĞURLUDAĞLI ÖĞRENCİLER, ÇORUM’U TANIDI

Uğurludağ Belediyesi, yaz Kur’an Kursu öğrencilerine yönelik olarak Çorum Gezisi düzenledi.
Belediye Başkanı Remzi Torun’un göreve gelmesinin ardından büyük bir değişim ve gelişim yaşayan Uğurludağ’da bir çok alanda yenilikler hayata geçirildi. Uğurludağ Belediyesi, temel hizmetlerinin yanısıra sosyal ve kültürel konularda da ilçe halkına hizmetler sunuyor.
İlçede bulunan çocukları da unutmayan Uğurludağ Belediyesi, çocukların sosyal ve kültürel açıdan gelişimlerini sağlayacak projeler yapıyor.
Son olarak Yaz Kur’an Kursu’nda öğrenim gören 65 öğrenci için Çorum Gezisi düzenlendi. Öğrencileri Belediye binası önünden uğurlayan Başkan Remzi Torun, minik yürekleri sevindirdi.
İlçe Müftülüğü ile organize bir şekilde düzenlenen geziye 65 öğrenci katıldı. Belediye imkanlarıyla sağlanan araçlarla Çorum’a gelen öğrenciler, önce sinema filmi izledi, ardından cami, şehitlik ve türbe ziyaretlerinde bulundu.
Öğrenciler, dolu dolu bir gün geçirdikten sonra Uğurludağ’a dönerken, kendilerine bu imkanı sağlayan başta Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ettiler.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu