fbpx
Çorum Gündemi

Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ballı: “Hizmet kalitemizi artırmak için çabalıyoruz”

Çorum’da Özel Halk Otobüsleri ve Taşımacılık sektörüyle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ballı, içinden geçtiğimiz zor ekonomik koşullara rağmen hizmet kalitesinden ödün vermeden Çorum halkına hizmet sunabilmek için çaba sarf ettiklerini kaydetti.

ŞİKAYETLER VE TALEPLER İÇİN KOMİSYON KURACAĞIZ

Vatandaşlardan gelen şikayetleri ve talepleri daha hızlı çözebilmek ve gerekli adımları atabilmek adına bir komisyon oluşturacaklarını bildiren Ballı, hizmet sunan tüm araçlarda temizlik ve hijyenin korunması konusunda süreklilik arz eden çalışmaların daha özenli bir şekilde uygulanması konusunda gerekli özeni gösterdiklerini iletti.

Pandemi sürecinde toplum olarak dünyada ve ülkemizde yaşanan olumsuz koşullardan kaynaklı olarak otobüs şoförlerimiz ve vatandaşlarımız arasında yaşanan olumsuz diyalogların çözümü konusunda daha da özenli çalışmalar yapacağını belirtti.

KLİMALI DURAKLAR GİBİ ÇALIŞMALAR İÇİN BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Çorum Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen özellikle Klimalı Duraklar ve benzeri icraatların vatandaşların daha konforlu şehir içi seyahat etmelerine önemli katkı sunduğunu belirten Ballı, bu çalışmalarından dolayı Çorum Belediyesine teşekkürlerini iletti. Ballı, açıklamasında “Çorum Belediyesinin bizlerin halkımıza daha iyi hizmet sunmamız konusunda gerekli desteği sağladıkladıklarından dolayı Belediye Başkanımız Halil İbrahim Aşgın’a ve tüm kurum yetkililerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

HALK OTOBÜSÜ KULLANIMINI YAYGINLAŞTIRMALIYIZ

Şehir içi trafiğin azaltılması ve yaşanan otopark sorununun giderilmesi için Özel Halk Otobüsü kullanımının daha da yaygınlaştırılması gerektiğini vurgulayan Ballı, vatandaşlarımızın Çorum’un neredeyse tüm bölgelerine daha güvenli ve hızlı şekilde ulaşabilmek için şahsi araçları yerine halk otobüslerini tercih etmeleri gerektiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu