Çorum Siyaset Haberleri

ULU ÇINARLARA ÖZEL İLGİ

AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, esnaf ve vatandaşlarla birlikte olmaya devam ediyor.

Her fırsatta vatandaş ve esnafla buluşmaya devam eden Milletvekili Ceylan dünde Çöplük Çarşısını ziyaret etti. Partililerinde eşlik ettiği ziyaretlerde esnaflara bol kazançlar dileyen Ceylan, sorun ve taleplerini de aldı.

Çöplük Çarşısı’nda Arasta Restorasyon Projesi hakkında da esnaflarla istişarelerde bulunan Ceylan, “Bu proje ile hem Çorum’umuz, hem de bu alanda bulunan esnafımız kazanacaktır” dedi.

Projenin hayata geçmesine kısa bir süre kaldığını, önündeki engellerin esnafın sayesinde aşıldığını anlatan Ceylan, “Projemizin biran önce uygulana bilmesi için muvafakat imzalarını veren esnafımıza teşekkür ederim. Bu proje birlik olduğumuzda aşılamayacak bir engelin olmadığının da bir kanıtıdır. Çünkü Çorum hepimizin ortak paydası ve sevdasıdır” diye konuştu.

Projenin hayata geçmesinden dolayı Ceylan’a teşekkür eden bazı esnaflar ise kendilerini her fırsatta ziyaret ettiği içinde ayrı bir teşekkür etti.

Ziyaretlerde kıraathanelere de uğrayana Milletvekili Ceylan, vatandaşlarla da sıcak çay eşliğinde sohbet etti.

Kıraathanede bulunan yaşlı çınara özel ilgi gösteren Ceylan, onların birikiminden de faydalanmayı ihmal etmedi.  Sıcak çay eşliğinde koyu sohbetlerin yaşandığı ziyarette, Ceylan ile ulu çınarlar arasında geçen diyaloglar ziyarete ayrı bir renk kattı. Ziyaretler sırasında görevi başında olan Polis memurlarını unutmayan Ceylan, Polis memurları ile ayakta bir süre sohbet ederek, sorunlarını da dinledi.

 

 

 

 

Benzer Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu