AmasyaÇorumKastamonuSamsunTokatTokat'dan Güncel Haberler

YAKUP ORAKÇI, ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİ’NDE GÜVEN TAZELEDİ

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Kurul toplantısında Yakup Orakçı tekrar güven tazeleyerek, Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam edecek. Yakup Orakçı’nın yeniden seçilmesi, Tokat ve genel olarak Anadolu bölgesindeki medya faaliyetlerine olan bağlılığını pekiştiriyor. Yeni dönemde, Orakçı ve yönetim kurulu üyelerinin medya sektöründe önemli adımlar atması bekleniyor.

Editör-Taner Yeşilsu YAKUP ORAKÇI, ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİ’NDE GÜVEN TAZELEDİ

Ankara’da AKM Otel de gerçekleştirilen Anadolu Basın Yayın Birliği’nin 6. Olağan Genel Kurulu’nda, Tokat Temsilcisi ve Haber 60 Gazetesi ile Haber 60 Sitesi Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Yakup Orakçı, yönetim kurulunda güven tazeleyerek yeniden seçildi.

TOPLANTI DETAYLARI

Genel Başkan Salih Ergül başkanlığında AKM Otel’de düzenlenen toplantı, birliğin önemli kararlar alındığı bir platform oldu. Toplantı, üyelerin geniş katılımıyla gerçekleşti ve birlik stratejileri üzerinde duruldu.

YENİ YÖNETİM KURULU

Toplantı sonucunda oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu, Ayhan Akyol, Yakup Orakçı, Uhammet Sait Yalçın, Soner Demiröz, Muharrem Ulukuş, Haver Yılmaz, Hacer Yılmaz, Ünal Yüksel, Sinan Kılıç, Kenan Derin, Bekir Donduran, Duygu Karahasanoğlu, Mehmet Ali Güleç, Mustafa Akpınar, Bülent İmamoğlu, Mehmet Ali Sarıkaya. Bu yeni kadro, birliğin medya sektöründeki etkinliğini artırmayı amaçlıyor.  Genel Başkan Salih Ergül ile birlikte güven tazeleyen ekipte Ayhan Akyol, Yakup Orakçı Genel Başkan Yardımcısı olarak yollarına devam etme kararı aldı.ORAKÇI’YI TEPRİK EDİYORUZ

Bizde Kanal101.tv ailesi olarak Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçilerek güven tazeleyen Yakup Orakçı’ya yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılar diliyoruz.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu