Çorum'dan Güncel Haberler

YAŞLILAR UNUTULMADI

Çorum Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Atıl Uzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.

Programa Vali Yardımcısı Murat Çağrı ERDİNÇ İl Müdür Yardımcıları Levent TUZCU, İsmail YILMAZ, Türcay AKSOY, Kuruluş Müdürleri ve çalışanlarının katılımıyla kuruluş sakinlerine çiçek verilerek başladı.

Atıl Uzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde öğle yemeğinin ardından İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki BIYIK’ın Huzurevi sakinleri ile beraber söylemiş oldukları ilahi ve Türk Sanat müziği eserleri ile yaşlılara moral kaynağı oldu.

Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde Kuran-ı Kerim tilaveti ardından aşure ikramı, semazen gösterisi ve Tasavvuf müziği dinletisi ile devam eden programa katılanlar çok memnun kaldıklarını ifade ederken teşekkürlerini ilettiler.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu