fbpx
Çorum Gündemi

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı; “Sadece bir gün değil, her daim öğretmenlerimizin yanındayız

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir dizi ziyarette bulundu. İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, inanmayı, başarmayı, ahlaklı olmayı ve insana dair bütün erdemleri azim ve fedakarlıkla öğretme çabası gösteren, toplumumuzun rehberleri olan öğretmenlerimizin sadece bir gün değil her daim yanında olduklarını belirtti.
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle gerçekleşen ziyaret kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek makamında ziyaret edilerek, çiçek takdiminde bulunuldu. Ziyarete İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile birlikte İl Başkan Yardımcıları Murat Günay, Emre Turan, Kadriye Taşdemir, İlayda Nur Bodur, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur katıldı. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin yetişmesinde emeği olan öğretmenlerimizin çalışmalarını daima takdirle karşıladığını belirten İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “Sevgi, ilgi, anlayış, özveri, sabır üzerine bina edilen ve hiçbir maddi kıyas kabul etmeyecek ölçüde ulvi niteliklere sahip olan kutsal bir mesleğe mensup olan, eli öpülesi tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tebrik ediyorum dedi.
2005 yılında Şırnak Cizre’de şehit olan Astsubay Altan Arslan’ın öğretmen eşi Hülya Arslan ile 2016 yılında Mardin Derik’de şehit olan Uzman Çavuş Oğuz Emre Erkoç’un öğretmen eşi Gülay Erkoç’un da bu özel günlerinde yanında olan İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “Öğretmenlerimize minnet borçlu olduklarını belirterek görevi başında şehit düşen tüm eğitimcilerimizi rahmet ve minnetle anıyor; cesaretini ve özgüvenini hiçbir zaman yitirmeyen eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip, ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti içerisinde olan öğretmenlerimize, bu vesileyle bir kez daha sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu