fbpx
Çorum Gündemi

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ AHMET SAMİ CEYLAN “YARINLAR ASIM’IN NESLİNİN OMUZLARINDA YÜKSELECEK

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, yarının Türkiye’sinin Asım’ın nesli olan gençlerin omuzlarında yükseleceği belirtti.
Ceylan, TBMM’de Çorumlu gençler Ali Burak Kütükcü, Mithat Can Uygur ve Nazım Tekin’i misafir etti.
Gençlerle günümüz siyasetinden ülkenin geleceğine kadar birçok konuda sohbet eden Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, çeşitli konularda tecrübesini de paylaştığı gençlere tavsiyelerde de bulunmayı da unutmadı.
Ceylan, gençlere seslenerek, “Sizler, 2053 vizyonumuzu hayata geçirecek, yarının büyük ve güçlü Türkiye’sinin öncüleri, önderleri ve mirasçıları olacaksınız. Malazgirt’ten bugüne bu toprakları vatan haline getirme mücadelemizin her safhasında sizler vardınız” dedi.
Gençleri Asım’ın nesli olarak niteleyen Milletvekili Ceylan, “Sizler Asım’ın neslisiniz. Yemen’de, Kudüs’te, Kut’ül Amare’de siz vardınız, siz. Balkanlar’da, Çanakkale’de, Galiçya’da siz vardınız, siz. Gaziantep’te, Şanlıurfa’da, Maraş’ta siz vardınız, siz. İstiklal Harbimizde, Sakarya’da, Dumlupınar’da, İzmir’de siz vardınız, siz. Kıbrıs’tan Irak’a ve Suriye’ye, Karabağ’dan Libya’ya kadar kardeşlerimizin imdadına yetiştiğimiz her yerde siz vardınız, siz. Nerede bir ay yıldızlı bayrak yükseldiyse bu bayrağı oraya taşıyan da yere düşürmeyen de Asım’ın nesli olan sizlerdiniz. Sizler her zaman bizim kardeşliğimizin ve birliğimizin teminatısınız” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu