fbpx
Çorum'dan Güncel Haberler
SON DAKİKA

BİTMEYEN YOL ÇALIŞMASI TEPKİ TOPLADI

Çorum Belediyesi’nin geçtiğimiz aylarda Cemilbey Caddesinde başlattığı çalışmaların bitmek bilmediğini iddia eden vatandaşlar ilgililere tepki gösterdi.

Kanal 101 Whatsapp ihbar hattımıza gelen bilgi ve görüntülerde Küçük sanayi sitesine de bağlantısı olması nedeniyle yoğun bir kullanımı olan yolun yaklaşık bir buçuk aydır kazılıp kazılıp kapatıldığı belirtiliyor.

Yürütülen çalışmaların bir türlü tamamlanamadığını öne süren vatandaşlar günlük rutin olarak kullandıkları bu yoldaki çözülemeyen sorunun ne olduğunu, neden çözülemediğini merak ettiklerini belirtti. Konuyla ilgili belediyeden açıklama beklediklerini ileten bir sanayi esnafından bir vatandaş ise: “Belediyemiz bir buçuk aydır burda çalışıyor. Yolu bir açıyor bir kapatıyor. Belediyemizin çalışmalarına diyecek sözümüz yok ama yokuş olduğundan mıdır sürekli patinaj çekiyor” diyerek tepkisini gösterdi.

Konuyla ilgili Çorum Belediyesinden bir açıklama beklediklerini ileten vatandaşlar sanayi esnafının ve mahalle sakinlerinin daha fazla mağdur edilmemesini talep etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu