ÇorumÇorum'dan Güncel HaberlerTokatTokat'dan Güncel Haberler

ÇAĞLAR VE BAŞPINAR AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Cemil Çağlar’ın oğlu Melihşah Çağlar ile Başpınar ailelerinin kızı Buse Başpınar çifti düzenlenen törenle nişanlandılar.

Editör- Taner Yeşilsu

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Cemil Çağlar’ın oğlu Melihşah Çağlar ile Başpınar ailelerinin kızı Buse Başpınar çifti düzenlenen törenle nişanlandılar. Nişan törenine katılan AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Melihşah ve Buse nişan yüzüklerini takarak, “Nişan yüzüklerini taktığımız genç kardeşlerimizi, Başpınar ve Çağlar Ailelerimizi tebrik ediyorum. Rabbim tamamına erdirsin, bir ömür sağlık ve mutluluklar versin” temennisinde bulundu.

Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ise yaptığı açıklamada, “Allah’ım Oğlum Melikşah ve Kızım Buse’ye iki cihan saadeti diliyorum. Bu özel ve güzel günümüzde yanımızda olan, olmak isteyipte olamayan ve dualarıyla bizi yalnız bırakmayan, uzaktan ve yakından teşrif eden bütün gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu