fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

Ekonomik Krizde Unutulan Göçmen İstilâsı

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer SAĞOL’un Basın açıklaması;

İl Başkanı SAĞOL Ülkemizin enflasyonla mücadelesinde göçmen etkisi nedir, hangi boyuttadır bilinmiyor diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.
Daha önce SÜT üreticisinin, besici ve çiftçinin sorunlarını anlattığımız basın açıķlamalarında tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu hatırlatan Sağol.
Kim? Bu Insanlar ! Diyerek neden başka ülkeye değil de bizim ülkemize geliyorlar. Bir gün de binlerce Afgan, Suriyeli İstilacı doğu sınırımızdan giriyorlar ancak batı sınırımızdan çıkmıyorlar. Ülke devamlı yiyen ancak sindirim sistemi çalışmayan felçli adam gibi diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.

İSTİLA diyorum çünkü; bütün medeniyetler dışarıdan gelen çoğu kez silahsız aç erkekler tarafından yıkılmıştır. Bunlar kimdir ajan mı, terörist mi, katil mi, hırsız mı bilinmiyor.
“Hatırlatalım: Gutiler Sümerleri, Hititleri Frigler, Frigleri kimmerler yıktı, Tarık bin ziyad Endülüsü 7 bin askerle fethetti, Colomb Amerikayi 300-500 askerle istila etti dedi.

Coğrafyaların kaba benzediğini insan topluluklarının SU’ ya benzediği örneğini veren Sağol
Kimin de SU durur ve kokar, kimisi de buhar olup uçar, kimisi de kabından sızar, kimisi de ise taşar diyerek düzensiz göçmenlerin kontrolsüz, kayıtsız olduklarından bahisle
bizim ülkenin yeni sahipleri !!!! tek kurşun atmadan yeni yurt ediniyorlar.
Eger önlem almazsak ülkemizin gelecekte ki sahipleri bu adamların iliklerinde, hücrelerin de geliyor ve ürüyor ürüyorlar diyerek gelecekteki tehlikeye dikkat çekerek sözlerini şöyle bitirdi.

Biz Türk Milleti olarak her türlü zorluğu yeneriz bu enflasyon da biter ekonomik krizde düzelir, ancak unuttuğumuz İSTİLA’nın sonuçları pkk terörü gibi on yıllarımızı alır diyerek hükümeti önlem almaya davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu